Δίνοντας έμφαση στην εξοικονόμηση ενέργειας στον τομέα της θέρμανσης δίνουμε ολοκληρωμένα συστήματα ενδοδαπέδιας θέρμανσης για κατοικιες , επαγγελματικούς χώρους και κτήρια.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgpz3GJ51yD5d8aJ9AWiMliI2vlKhe9B9j9Jjlu0LjtZdidaMqLhjaK_IDm8N2FtzlpkCnuWVdjX40ROW7SbDoHSEXvxxvovoP8cq6vrsLwrcxBUcabYo-qhfunq2CroTlPW2Ramc6onGRO/s200/plumb.png)
Η μηχανολογική μελέτη και ο σχεδιασμός είναι συνολικός και λαμβάνει υπόψη τις ιδιαιτερότητες κάθε έργου. Για κάθε εφαρμογή υπάρχει κ η κατάλληλη λύση.
Η εγκατάσταση του συστήματος θερμομόνωσης – σωλήνα ,
η κατασκευή του θερμαινόμενου δαπέδου , η υλοποίηση του λεβητοστάσιου με τους κατάλληλους αυτοματισμούς γίνονται ακολουθώντας εγκεκριμένες διαδικασίες για την διασφάλιση της ποιότητας.
![]() |
DIA NORM Rolljet |
![]() |
VARIOTHERM VARIOCOMP ΞΗΡΑΣ ΔΟΜΗΣΗΣ |